10 powodów, dla których warto uruchomić własną aplikację mobilną, cz. 2

W dzisiejszym artykule powracamy do tematu aplikacji mobilnych i ich przydatności. Jeśli prowadzić duży lub mały biznes, zajmujesz się promocją i chcesz zdobyć nowych klientów dla swoich usług oraz zadowolić obecnych, to właśnie aplikacje mogą okazać się dla ciebie bardzo przydatnym narzędziem do osiągniecia tego celu. Dlaczego? Poznaj kolejne 5 argumentów, które za tym przemawiają. 

6.  POWIADOMIENIA PUSH

Chcesz powiadomić klienta o najnowszej promocji? A może masz mu to przekazania jakąś ważną i super świeżą informację? W takim przypadku powiadomienia typu „push”, które użwyane są w aplikacjach mobilnych, sprawdzają się znakomicie. Sam pewnie wiesz, że odsetek osób, który otwiera maile komercyjne wysyłane im na skrzynkę pocztową jest niewielki. Co innego powiadomienia dostarczane bezpośrednio na telefon klientów. Niemal każdy, kto usłyszy dźwięk nadejścia nowej wiadomości, sięga po smartfon i sprawdza, kto do niego i po co pisze.

7. ŁATWOŚĆ NAWIGACJI

Aplikacje są dużo łatwiejsze w nawigowaniu w porównaniu do witryn internetowych.  Są też znacznie od nich uproszczone. Chcemy szybko i wygodnie docierać do interesujących nas rzeczy, a nie przedzierać się przez kolejne podstrony i pozcyje w menu. Aplikacje to właśnie umożliwiają. Użytkownicy mogą dzięki nim szybko i bezstresowo zdecydować się na zakup produktów. Mogą też w wygodny sposób zapoznać się z ofertą, która została dla nich przygotowana.

8. MATERIAŁ DO ANALIZY

Skuteczny marketing opiera się dużej mierze na analizach rynku i profilowaniu klientów. Aplikacje mobilne pozwalają gromadzić im właścicielom wartościowe informacje o tym, co klienci preferują, ile pieniędzy są w stanie wydać na dane usługi, co im się podoba, a co nie, jak spędzają czas wolny, co przykuwa ich uwagę itp. Monitorwanie zachowań konsumenckich przy użyciu aplikacji jest naprawdę skuteczne.

9. SZYBKI FEEDBACK OD KLIENTÓW

Aplikacje mobilne umożliwiają klientom wyrażania własnego zdania na temat firmy, usługi czy produktu. To ważne, bo dzięki temu masz szansę dowiedzenia się czego klient oczekuje, jakie ma wymagania. Ten proces działa w dwie strony, klient wysyła informację do Ciebie, a Ty mu odpowiadasz i rozwiązujesz szybko jego problemy. Sprawna, szybka i skuteczna komunikacja to jeden z głównych składników sukcesu w biznesie.

10. SPRZEDAŻ, SPRZEDAŻ I JESZCZE RAZ SPRZEDAŻ

Wraz z pojawieniem się takich usług jak Paypal, handel internetowy stał się bardzo popularny. Według  magazynu Internet Retailer, przestawienie się na marketing mobilny przez badanych 500 firm spowodowało wzrost sprzedaży o 80%, z czego 42% sprzedaży pochodziło z aplikacji…czy potrzebny jest jeszcze jeden, 11. argument, by przekonać Was, jak aplikacje mobilne są ważne? 
 

Nasi dotychczasowi klienci
wrzosowa kraina Wieliczka Węgrów Wadowice Urszulin UJ Sławatycze Sianów Radziemice Qwsi Powiat Wołomiński Poleski Park Narodowy Partnerstwo izerskie Pałecznica Opole Olszanica Nowy Targ Nowy Sącz nowe technologie nowa deba Minsk koleje mila mazowsze Mapa Pasji chochołowski Limanowa Małopolski Szlak winny Arteria Biebrza Bieszczady Jasło Koniusza Korona Krosno
Referencje
Anna Jarzębska Prezes Fundacji Mapa Pasji

"(...) Ogromną zaletą współpracy z firmą 3Step Sp. z o.o. jest kreatywność jej zespołu, bardzo dobra komunikacja, otwartość na potrzeby klienta, elastyczność i profesjonalizm. Firma 3Step włożyła wiele wysiłku, by zrealizowane aplikacje mobilne i strony internetowe w pełni nas satysfakcjonowały - przygotowała doskonałe, cieszące oczy projekty graficzne, wdrożyła zaawansowane rozwiązania techniczne oraz wykazała się wielką elastycznością przy wprowadzaniu na nasze życzenie kolejnych ulepszeń w oferowanych produktach. Biorąc pod uwagę powyższe, z całego serca polecam firmę 3Step So. z o.o jako najlepszego znanego mi wykonawcę stron internetowych i aplikacji mobilnych.

Bohdan Lisowski Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich

"(...)Zastosowanie aplikacji MBA 2017 udostępniło uczestnikom bezzwłoczny dostęp do bieżących informacji, zapewniając płynność komunikacji pomiędzy Organizatorem a gośćmi Biennale. Wysoka liczba pobrań oraz pozytywne opinie na temat aplikacji MBA 2017 umacniają nas w przekonaniu, że była ona niezwykle istotnym narzędziem organizacyjnym. Powyższe to efekt dobrej współpracy z firmą 3Step Sp. z o.o. Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością. Firma 3Step Sp. z o.o. aktywnie uczestniczyła w poszczególnych etapach realizacji projektu służąc pomocą i cennymi wskazówkami. Projekt został wykonany terminowo i rzetelnie. Polecamy firmę 3Step Sp. z o. o. jako twórcę aplikacji mobilnych (...)"

Marta Tymińska Stowarzyszenie Arteria

"(...) Prace przebiegały w bardzo przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Zespół 3Step pracuje bardzo dobrze pod presją czasu i można go obdarzyć zaufaniem w kwestiach tworzenia aplikacji mobilnych i decyzji dotyczących technologii. Zespół wykazał się także elastycznością przy testowaniu kolejnych rozwiązań, a także dużym zaangażowaniem w realizowane przedsięwzięcie. Z perspektywy organizacji pozarządowej współpraca ta stanowiła idealną synergię pomiędzy rynkiem IT, a animacją społeczno - kulturalną (...)"


mgr Barbara Pachniowska Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

"(...) Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, pomysłowości i umiejętności zespołu pracowników 3Step Sp. z o.o.. Aplikacja jest doskonałym otwarciem na świat nowych technologii i jednocześnie dotarciem do nowych odbiorców. Dla mieszkańców i przybyłych turystów jest niezastąpioną pomocą: począwszy od wcześniejszego zapoznania się z programem, poprzez wyznaczenie najdogodniejszego dojazdu ze swojego miejsca zamieszkania na sam teren imprezy, aż do szczegółowego kontaktu z poszczególnymi wystawcami, występującymi gwiazdami. Aplikacja niewątpliwie jest doskonałym narzędziem do promocji miast, imprez i ważnych wydarzeń (...)"

mgr inż. Andrzej Demczak Zastępca Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego

"(...) Wykonanie zlecenia oceniamy wzorowo. Współpraca z firmą 3Step Sp. z o.o. przebiegała wyjątkowo sprawnie. Wszelkie sugestie pojawiające się w trakcie realizacji były wdrażane bardzo szybko, a kreatywność młodego, dynamicznie rozwijającego się zespołu spełniła nasze oczekiwania. Współpraca przyniosła obopólne korzyści w postaci zdobytej wiedzy i doświadczenia. Aplikacja naszym zdaniem wyróżnia się na tle innych funkcjonalnością i szatą graficzną. Firma 3Step Sp. z o.o. w bardzo krótkim czasie stworzyła produkt o bardzo wysokiej jakości (...)"


Zofia Pająk Urząd Gminy Wadowice

"(...) Firma 3Step realizowała zamówienie Gminy Wadowice na wykonanie audoprzewodnika wraz z aplikacją mobilną i webową dla Wydziału Obsługi Ruchu Turystycznego. Usługa została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, rzetelnie i terminowo. Pracownicy wykazali się kompetencją oraz pełnym zaangażowaniem. Dotychczasowy przebieg naszej współpracy pozwala sądzić, iż Firma 3Step Sp. zo.o. w sposób właściwy traktuje swoje zobowiązania i jest godna polecenia (...)"Tomasz Antoniuk Wójt Gminy Urszulin

„(...)Proces tworzenia aplikacji przebiegał bardzo sprawnie z zachowaniem terminów realizacji poszczególnych etapów. Pracownicy firmy 3Step Sp. z o.o. na bieżąco reagowali na sugestie oraz wykazali się kreatywnym i elastycznym podejściem do realizacji całego projektu. Dostarczony produkt spełnia nasze wszystkie oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę 3Step Sp. z o.o. jako profesjonalnego i rzetelnego i terminowego wykonawcę aplikacji mobilnych (…)”Firma

oferta

 • Aplikacje mobilne
 • Portale internetowe
 • CMS
 • UX & Design
 • Testy
 • Tworzenie treści
 • Pozyskiwanie środków UE

Technologia

 • Mapy i nawigacja GPS
 • Kody QR
 • Wirtualna Rzeczywistość (VR)
 • Rozszerzona rzeczywistość (AR)
 • Beacony
 • Blog
Wszelkie prawa zastrzeżone 3Step Sp. z o.o. Polityka prywatności Ciasteczka
Znajdź nas na Facebook