Portfolio Przewodniki turystyczne i przyrodnicze

Turystyka Powiatu Limanowskiego i Dolnego Kubinu

Turystyka Powiatu Limanowskiego i Dolnego Kubinu
opis zlecenia

Powiat Limanowski i Dolnego Kubinu kryje w sobie wiele turystycznych tajemnic. Dzięki naszej aplikacji odkryjesz je wszystkie i nie pominiesz ani jednego urokliwego zabytku architektury czy zachwycającego skarbu natury. 

W regionie tym, położonym w południowej części Polski, około 70 km od Krakowa, podróżni spotkają na swojej drodze stare drewniane wsie, kapliczki i dwory.
I niepotrzebny będzie im już żaden przewodnik.
Transgraniczna aplikacja mobilna, którą oferujemy, pozwala bowiem zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi szlakami, miejscami oraz lokalnymi twórcami rzemiosła i produktami, które przygotowują.

Co szczególnie interesujące, aplikacja została rozbudowana o transgraniczne questy turystyczne, zwierające zagadki dotyczące Powiatu Limanowskiego i Dolnego Kubinu. Dzięki temu rodziny z dziećmi mogą zamienić zwykłą wycieczkę w interaktywną, pasjonującą przygodę, rozwijającą wiedzę i horyzonty. Podobnie jest z możliwością skorzystania z opcji rozszerzonej rzeczywistości (VR), sprawiającej, że wirtualne elementy trafiają do świata fizycznego, wzbogacając znacznie nasze turystyczne przeżycie.

Prognoza pogody, baza turystyczna, czy panoramy sferyczne – to także znajdą w aplikacji nasi użytkownicy. Podobnie jak skaner kodów QW, mechanizm notyfikacji i dokładną oraz stale uaktualnianą bazę turystyczną wraz z wyczerpującą bazą wiedzy o regionie. Przydatne narzędzie stanowi planer, pozwalający w wygodny sposób zaplanować wycieczkę.

Byliśmy odpowiedzialni za


pobierz z google play Turystyka Powiatu Limanowskiego i Dolnego Kubinu
pobierz z appstore Turystyka Powiatu Limanowskiego i Dolnego Kubinu


Turystyczne aplikacje mobilne
Turystyczne aplikacje mobilne
CMS
CMS
UX & Design
UX & Design
Testy
Testy
Utrzymanie i serwis
Utrzymanie i serwis
Tworzenie treści
Tworzenie treści
moduły wykorzystane w aplikacji

Szlaki turystyczne

Atrakcje turystyczne

Informacje praktyczne

Wirtualna Rzeczywistość

Questy

Beacony

Planer

Baza turystyczna

Informacje praktyczne

Kalendarz Wydarzeń

Audioprzewodnik

Portale społecznościowe

Produkty regionalne

projekt


STWÓRZ SWÓJ PROJEKT Z NAMI TERAZ

Nasi dotychczasowi klienci
wrzosowa kraina Wieliczka Węgrów Wadowice Urszulin UJ Sławatycze Sianów Radziemice Qwsi Powiat Wołomiński Poleski Park Narodowy Partnerstwo izerskie Pałecznica Opole Olszanica Nowy Targ Nowy Sącz nowe technologie nowa deba Minsk koleje mila mazowsze Mapa Pasji chochołowski Limanowa Małopolski Szlak winny Arteria Biebrza Bieszczady Jasło Koniusza Korona Krosno
Powiat Wielicki

Aplikacja mobilna stworzona dla turystów zwiedzających 5 gmin składających się na Powiat Wielicki: Biskupice, Gdów, Kłaj , Niepołomice i Wieliczka.

Historia Krosna w Nowoczesnej Odsłonie

Aplikacja „Historia Krosna w Nowoczesnej Odsłonie” pozwala w prosty i przyjemny sposób odkryć tajemnice i uroki miasta Krosna leżącego w województwie podkarpackim.

Referencje
Anna Jarzębska Prezes Fundacji Mapa Pasji

"(...) Ogromną zaletą współpracy z firmą 3Step Sp. z o.o. jest kreatywność jej zespołu, bardzo dobra komunikacja, otwartość na potrzeby klienta, elastyczność i profesjonalizm. Firma 3Step włożyła wiele wysiłku, by zrealizowane aplikacje mobilne i strony internetowe w pełni nas satysfakcjonowały - przygotowała doskonałe, cieszące oczy projekty graficzne, wdrożyła zaawansowane rozwiązania techniczne oraz wykazała się wielką elastycznością przy wprowadzaniu na nasze życzenie kolejnych ulepszeń w oferowanych produktach. Biorąc pod uwagę powyższe, z całego serca polecam firmę 3Step So. z o.o jako najlepszego znanego mi wykonawcę stron internetowych i aplikacji mobilnych.

Bohdan Lisowski Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich

"(...)Zastosowanie aplikacji MBA 2017 udostępniło uczestnikom bezzwłoczny dostęp do bieżących informacji, zapewniając płynność komunikacji pomiędzy Organizatorem a gośćmi Biennale. Wysoka liczba pobrań oraz pozytywne opinie na temat aplikacji MBA 2017 umacniają nas w przekonaniu, że była ona niezwykle istotnym narzędziem organizacyjnym. Powyższe to efekt dobrej współpracy z firmą 3Step Sp. z o.o. Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością. Firma 3Step Sp. z o.o. aktywnie uczestniczyła w poszczególnych etapach realizacji projektu służąc pomocą i cennymi wskazówkami. Projekt został wykonany terminowo i rzetelnie. Polecamy firmę 3Step Sp. z o. o. jako twórcę aplikacji mobilnych (...)"

Marta Tymińska Stowarzyszenie Arteria

"(...) Prace przebiegały w bardzo przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Zespół 3Step pracuje bardzo dobrze pod presją czasu i można go obdarzyć zaufaniem w kwestiach tworzenia aplikacji mobilnych i decyzji dotyczących technologii. Zespół wykazał się także elastycznością przy testowaniu kolejnych rozwiązań, a także dużym zaangażowaniem w realizowane przedsięwzięcie. Z perspektywy organizacji pozarządowej współpraca ta stanowiła idealną synergię pomiędzy rynkiem IT, a animacją społeczno - kulturalną (...)"


mgr Barbara Pachniowska Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

"(...) Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, pomysłowości i umiejętności zespołu pracowników 3Step Sp. z o.o.. Aplikacja jest doskonałym otwarciem na świat nowych technologii i jednocześnie dotarciem do nowych odbiorców. Dla mieszkańców i przybyłych turystów jest niezastąpioną pomocą: począwszy od wcześniejszego zapoznania się z programem, poprzez wyznaczenie najdogodniejszego dojazdu ze swojego miejsca zamieszkania na sam teren imprezy, aż do szczegółowego kontaktu z poszczególnymi wystawcami, występującymi gwiazdami. Aplikacja niewątpliwie jest doskonałym narzędziem do promocji miast, imprez i ważnych wydarzeń (...)"

mgr inż. Andrzej Demczak Zastępca Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego

"(...) Wykonanie zlecenia oceniamy wzorowo. Współpraca z firmą 3Step Sp. z o.o. przebiegała wyjątkowo sprawnie. Wszelkie sugestie pojawiające się w trakcie realizacji były wdrażane bardzo szybko, a kreatywność młodego, dynamicznie rozwijającego się zespołu spełniła nasze oczekiwania. Współpraca przyniosła obopólne korzyści w postaci zdobytej wiedzy i doświadczenia. Aplikacja naszym zdaniem wyróżnia się na tle innych funkcjonalnością i szatą graficzną. Firma 3Step Sp. z o.o. w bardzo krótkim czasie stworzyła produkt o bardzo wysokiej jakości (...)"


Zofia Pająk Urząd Gminy Wadowice

"(...) Firma 3Step realizowała zamówienie Gminy Wadowice na wykonanie audoprzewodnika wraz z aplikacją mobilną i webową dla Wydziału Obsługi Ruchu Turystycznego. Usługa została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, rzetelnie i terminowo. Pracownicy wykazali się kompetencją oraz pełnym zaangażowaniem. Dotychczasowy przebieg naszej współpracy pozwala sądzić, iż Firma 3Step Sp. zo.o. w sposób właściwy traktuje swoje zobowiązania i jest godna polecenia (...)"Tomasz Antoniuk Wójt Gminy Urszulin

„(...)Proces tworzenia aplikacji przebiegał bardzo sprawnie z zachowaniem terminów realizacji poszczególnych etapów. Pracownicy firmy 3Step Sp. z o.o. na bieżąco reagowali na sugestie oraz wykazali się kreatywnym i elastycznym podejściem do realizacji całego projektu. Dostarczony produkt spełnia nasze wszystkie oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę 3Step Sp. z o.o. jako profesjonalnego i rzetelnego i terminowego wykonawcę aplikacji mobilnych (…)”Firma

oferta

 • Aplikacje mobilne
 • Portale internetowe
 • CMS
 • UX & Design
 • Testy
 • Tworzenie treści
 • Pozyskiwanie środków UE

Technologia

 • Mapy i nawigacja GPS
 • Kody QR
 • Wirtualna Rzeczywistość (VR)
 • Rozszerzona rzeczywistość (AR)
 • Beacony
 • Blog
Wszelkie prawa zastrzeżone 3Step Sp. z o.o. Polityka prywatności Ciasteczka
Znajdź nas na Facebook