Portfolio Aplikacje miejskie

Bezpieczny Powiat Limanowski

Bezpieczny Powiat Limanowski
opis zlecenia
Projekt pn. „Bezpieczniej na drogach w Powiecie Limanowskim 2016”, realizowany przez Powiat Limanowski w ramach rządowego "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.
Celem projektu jest ograniczanie zjawisk patologicznych, zmniejszanie niebezpieczeństw występujących w ruchu drogowym, poprawienie poczucia bezpieczeństwa wśród nieletnich i ich rodzin oraz ograniczanie skali zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia.W szerszej perspektywie projekt ma za zadanie kształtowanie postaw i nawyków zapewniających szeroko rozumiane bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz kształtowanie umiejętności odpowiedniego zachowania w różnych napotykanych przez nich sytuacjach.

W ramach projektu podejmowane są różnorodne działania mające na celu ograniczenie zachowań aspołecznych wśród młodzieży szkolnej oraz aktywizację zewnętrznych partnerów na rzecz poprawy bezpieczeństwa w środowisku lokalnym w zakresie edukacji dla bezpieczeństwa dzieci i młodzieży m.in. w zakresie cyberprzestrzeni, ruchu drogowego, demoralizacji spowodowanej zażywaniem narkotyków, dopalaczy czy spożywaniem alkoholu. Jednym z elementów projektu jest też edukacja dla bezpieczeństwa z zakresu patologii społecznych ze szczególnym uwzględnieniem przemocy rówieśniczej.  

W ramach Projektu „Bezpieczniej na drogach w Powiecie Limanowskim 2016” została stworzena mobilna aplikacja dla systemów operacyjnych Android oraz IOS., Aplikacja służy do edukacji dzieci i młodzieży w zakresie kształtowania postaw i nawyków zapewniających bezpieczeństwo, który został nim objęty.Chcąc pomóc swoim mieszkańcom w dbaniu o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, Powiat Limanowski wyszedł naprzeciw obecnym trendom w komunikowaniu się i stworzył ciekawą aplikację, która umożliwia bieżący dostęp do informacji dotyczących zasad bezpieczeństwa na drodze, na szlakach turystycznych, na stokach, podczas wakacji, bezpiecznych zachowań w szkole a także do kontaktów do instytucji zajmujących się bezpieczeństwem w Powiecie Limanowskim (zarówno służby mundurowe jak również opieka psychologiczna, medyczna, inna).

Dzięki tej bezpłatnej edukacyjnej aplikacji można zdobyć niezbędne informacje o tym, co należy robić w sytuacjach krytycznych czy jak reagować w przypadku wystąpienia zagrożenia życia i zdrowia. Dostarcza również wielu wskazówek dotyczących bezpiecznych zachowań będących warunkiem osobistego bezpieczeństwa.
 

Byliśmy odpowiedzialni za


pobierz z google play Bezpieczny Powiat Limanowski
pobierz z appstore Bezpieczny Powiat Limanowski


Turystyczne aplikacje mobilne
Turystyczne aplikacje mobilne
CMS
CMS
UX & Design
UX & Design
Testy
Testy
Utrzymanie i serwis
Utrzymanie i serwis
moduły wykorzystane w aplikacji

Informacje o projekcie

Pogoda

Infrastruktura

Edkacja

projekt
STWÓRZ SWÓJ PROJEKT Z NAMI TERAZ

Nasi dotychczasowi klienci
wrzosowa kraina Wieliczka Węgrów Wadowice Urszulin UJ Sławatycze Sianów Radziemice Qwsi Powiat Wołomiński Poleski Park Narodowy Partnerstwo izerskie Pałecznica Opole Olszanica Nowy Targ Nowy Sącz nowe technologie nowa deba Minsk koleje mila mazowsze Mapa Pasji chochołowski Limanowa Małopolski Szlak winny Arteria Biebrza Bieszczady Jasło Koniusza Korona Krosno
Ciesz się ciszą

Aplikacja mobilna „Ciesz się ciszą” to element ogólnopolskiej kapanii, której szczegóły znajdują się na stronie http://cieszsiecisza.pl/. Aplikacja umożliwia dokonywanie pomiaru natężenia dźwięku, w dowolnym budynku, w którym przebywasz, za pomocą urządz

Pogranicze bieszczadzkie – na styku kultur

Aplikacja mobilna turystyczna została stworzona z myślą o turystach odwiedzających powiat bieszczadzki oraz miasto Giraltovce na Słowacji.

Referencje
Anna Jarzębska Prezes Fundacji Mapa Pasji

"(...) Ogromną zaletą współpracy z firmą 3Step Sp. z o.o. jest kreatywność jej zespołu, bardzo dobra komunikacja, otwartość na potrzeby klienta, elastyczność i profesjonalizm. Firma 3Step włożyła wiele wysiłku, by zrealizowane aplikacje mobilne i strony internetowe w pełni nas satysfakcjonowały - przygotowała doskonałe, cieszące oczy projekty graficzne, wdrożyła zaawansowane rozwiązania techniczne oraz wykazała się wielką elastycznością przy wprowadzaniu na nasze życzenie kolejnych ulepszeń w oferowanych produktach. Biorąc pod uwagę powyższe, z całego serca polecam firmę 3Step So. z o.o jako najlepszego znanego mi wykonawcę stron internetowych i aplikacji mobilnych.

Bohdan Lisowski Prezes Stowarzyszenia Architektów Polskich

"(...)Zastosowanie aplikacji MBA 2017 udostępniło uczestnikom bezzwłoczny dostęp do bieżących informacji, zapewniając płynność komunikacji pomiędzy Organizatorem a gośćmi Biennale. Wysoka liczba pobrań oraz pozytywne opinie na temat aplikacji MBA 2017 umacniają nas w przekonaniu, że była ona niezwykle istotnym narzędziem organizacyjnym. Powyższe to efekt dobrej współpracy z firmą 3Step Sp. z o.o. Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością. Firma 3Step Sp. z o.o. aktywnie uczestniczyła w poszczególnych etapach realizacji projektu służąc pomocą i cennymi wskazówkami. Projekt został wykonany terminowo i rzetelnie. Polecamy firmę 3Step Sp. z o. o. jako twórcę aplikacji mobilnych (...)"

Marta Tymińska Stowarzyszenie Arteria

"(...) Prace przebiegały w bardzo przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Zespół 3Step pracuje bardzo dobrze pod presją czasu i można go obdarzyć zaufaniem w kwestiach tworzenia aplikacji mobilnych i decyzji dotyczących technologii. Zespół wykazał się także elastycznością przy testowaniu kolejnych rozwiązań, a także dużym zaangażowaniem w realizowane przedsięwzięcie. Z perspektywy organizacji pozarządowej współpraca ta stanowiła idealną synergię pomiędzy rynkiem IT, a animacją społeczno - kulturalną (...)"


mgr Barbara Pachniowska Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

"(...) Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, pomysłowości i umiejętności zespołu pracowników 3Step Sp. z o.o.. Aplikacja jest doskonałym otwarciem na świat nowych technologii i jednocześnie dotarciem do nowych odbiorców. Dla mieszkańców i przybyłych turystów jest niezastąpioną pomocą: począwszy od wcześniejszego zapoznania się z programem, poprzez wyznaczenie najdogodniejszego dojazdu ze swojego miejsca zamieszkania na sam teren imprezy, aż do szczegółowego kontaktu z poszczególnymi wystawcami, występującymi gwiazdami. Aplikacja niewątpliwie jest doskonałym narzędziem do promocji miast, imprez i ważnych wydarzeń (...)"

mgr inż. Andrzej Demczak Zastępca Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego

"(...) Wykonanie zlecenia oceniamy wzorowo. Współpraca z firmą 3Step Sp. z o.o. przebiegała wyjątkowo sprawnie. Wszelkie sugestie pojawiające się w trakcie realizacji były wdrażane bardzo szybko, a kreatywność młodego, dynamicznie rozwijającego się zespołu spełniła nasze oczekiwania. Współpraca przyniosła obopólne korzyści w postaci zdobytej wiedzy i doświadczenia. Aplikacja naszym zdaniem wyróżnia się na tle innych funkcjonalnością i szatą graficzną. Firma 3Step Sp. z o.o. w bardzo krótkim czasie stworzyła produkt o bardzo wysokiej jakości (...)"


Zofia Pająk Urząd Gminy Wadowice

"(...) Firma 3Step realizowała zamówienie Gminy Wadowice na wykonanie audoprzewodnika wraz z aplikacją mobilną i webową dla Wydziału Obsługi Ruchu Turystycznego. Usługa została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, rzetelnie i terminowo. Pracownicy wykazali się kompetencją oraz pełnym zaangażowaniem. Dotychczasowy przebieg naszej współpracy pozwala sądzić, iż Firma 3Step Sp. zo.o. w sposób właściwy traktuje swoje zobowiązania i jest godna polecenia (...)"Tomasz Antoniuk Wójt Gminy Urszulin

„(...)Proces tworzenia aplikacji przebiegał bardzo sprawnie z zachowaniem terminów realizacji poszczególnych etapów. Pracownicy firmy 3Step Sp. z o.o. na bieżąco reagowali na sugestie oraz wykazali się kreatywnym i elastycznym podejściem do realizacji całego projektu. Dostarczony produkt spełnia nasze wszystkie oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę 3Step Sp. z o.o. jako profesjonalnego i rzetelnego i terminowego wykonawcę aplikacji mobilnych (…)”Firma

oferta

 • Aplikacje mobilne
 • Portale internetowe
 • CMS
 • UX & Design
 • Testy
 • Tworzenie treści
 • Pozyskiwanie środków UE

Technologia

 • Mapy i nawigacja GPS
 • Kody QR
 • Wirtualna Rzeczywistość (VR)
 • Rozszerzona rzeczywistość (AR)
 • Beacony
 • Blog
Wszelkie prawa zastrzeżone 3Step Sp. z o.o. Polityka prywatności Ciasteczka
Znajdź nas na Facebook