Aplikacje mobilne


Dlaczego warto wykorzystać możliwości jakie dają aplikacje mobilne?

Po pierwsze, smartfony to obecnie najpopularniejsze medium, które użytkownicy mają zawsze na wyciągnięcie ręki. Po drugie,  pomagają wykreować nowoczesny wizerunek firmy podążającej za najnowszymi trendami nowych technologii. Nasze aplikacje są proste w obsłudze i praktyczne, a dzięki estetycznej szacie graficznej są przyjazne dla oka użytkownika.

Nie korzystamy z technologii hybrydowych bazujących na języku HTML5 (Appcelerator i Phonegap). Wykorzystujemy wyłącznie technologie natywne w celu dostarczenia produktów najwyższej jakości. aplikacje Android

System Android jest najpopularniejszym systemem operacyjnym na urządzeniach mobilnych, dane za III kwartał 2013 wskazują że w ujęciu globalnym dostępny jest już na 80% urządzeń. Wysoka wydajność, niezawodność, wygodny interfejs użytkownika sprawia że system Android jest obecnie najchętniej wybieranych systemem przez klientów.

Instalowany w każdym urządzeniu sklep z aplikacjami Google Play zapewnia dostęp do ponad 900 milionów klientów na całym świecie. Android może być nowym motorem napędowym twojego biznesu.

Tworzymy aplikacje na smartfony i tablety korzystając wyłącznie z technologii natywnych takich jak Android Developer Tools, Android SDK. Gwarantujemy wydajną i niezawodną pracę każdej stworzonej przez nas aplikacji.

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika (UX). 
Zapewniamy kompeksową obsługe od konceptu aplikacji do umieszczenia w sklepie i pozycjonowania. 
Zapraszamy do współpracy.

aplikacje iOS

System Apple iOS jest drugim najpopularniejszym systemem na urządzeniach mobilnych. W główniej mierze zdominowany jest przez urządzenia serii iPhone i iPad. Użytkownicy produktów z nadgryzionym jabłuszkiem są klientami którzy chętnie płacą za aplikacje i inne treści cyfrowe dlatego też projektując aplikacje nie można pomijać tej platformy. 

Produkty Apple są najwyższej klasy dzięki czemu pozwalają tworzyć zaawansowane aplikacje bez zmartwień o wydajność czy zasięg. 

Tworzymy aplikacje na smartfony i tablety korzystając wyłącznie z technologii natywnych takich jak Xcode, iOS SDK i język Objective-C.
Zapraszamy do współpracy.Obszar specjalizacjiGPS

geolokalizacja

technologia lokalizacji położenia wykorzystująca sensor gps wbudowany w każdy smartfon. W połączeniu z mapami pozwala na budowę zaawansowanych aplikacji obrazowania położenia użytkownika oraz usług nawigacyjnych.


QR

kody QR (Quick Response)

służą do kodowania krótkich informacji tekstowych i akcji (adresów URL, numerów telefonów, kuponów rabatowych, wizytówek) za pomocą obrazków zbliżonych wyglądem do kodów kreskowych. Kod taki może być błyskawicznie odczytany za pomocą aparatu i specjalnego algorytmu.