Czym się zajmujemy ?

3Step Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych aplikacji mobilnych i aplikacji internetowych.  W naszej ofercie znajdują się aplikacje mobilne na platformy Android i iOS, zaawansowane serwisy www i aplikacje internetowe, rozwiązania dedykowane i doradztwo IT. Tworząc aplikacje dla naszych klientów pomagamy im wykorzystać nowe kanały dystrybucji i monetyzacji treści, social media i usługi zewnętrzne.


Kim jesteśmy ?

3Step Sp. z o.o. tworzą młodzi i ambitni specjaliści z pasją. Spółka została zawiązana w styczniu 2013 r. i ma na swoim koncie wiele udanych projektów, o których można przeczytać w zakładce Realizacje. Działania, które realizujemy są podparte wieloletnim doświadczeniem, do każdego projektu podchodzimy z dużą sumiennością i rzetelnością. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek innowacyjną usługę mobilnych przewodników turystycznych z możliwością urozmaicenia trasy wycieczki poprzez wprowadzenie elementów gier miejskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy służą radą na każdym etapie realizacji projektu.


Doświadczenie

Doświadczenie zbieraliśmy pracując w agencjach interaktywnych, software housach oraz startupach technologicznych. Budowaliśmy zaawansowane produkty przechodząc przez proces analizy wymagań, projektowania, implementacji, testów oraz utrzymania. Tworzyliśmy systemy DRM i aplikacje do dystrybucji treści cyfrowych, zaawansowane aplikacje webowe o zasięgu globalnym, systemy automatyzacji zadań biznesowych, rozwiązania portalowe do zarządzania treścią (CMS), serwisy internetowe dla największych polskich firm.